blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG phantom1111
ČLÁNKY
DISKUSIE
SLEDOVAŤ BLOG
Vitajte na mojom blogu
Phantom1111PlayStation 1 emulátor / ePSXe
pridal Phantom1111 29.11. 2017 o 21:41Vo videu si ukážeme ako si zahrať hry z hernej konzoly PlayStation 1 na osobnom počítači. Všetko čo budeme potrebovať je emulátor, ktorý si môžeme zadarmo stiahnuť zo stránky www.epsxe.com Stačí už len prejsť do časti download a stiahnut najnovšiu verziu programu, ktorú následne rozbalíme niekde na ploche a spustíme pomocou exe súboru v rozbalenej zložke.  Na stránke www.freeroms.com si zase môžeme zadarmo stiahnuť hry pre herné konzoly. 

Vo videu si ukážeme a vysvetlíme ako nastaviť program čo sa týka obrazu a celkovej grafiky hry, aby sme nemali zbytočné komplikácie pri hraní v podobe frame dropov, ak vlastníme počítačové zostavy so starším hardvérom. Aké požiadavky by mal spĺňať náš počítač na hranie hier na tomto emulátore si môžeme pozrieť taktiež na stránke www.epsxe.com v časti Help. 

Vo videu si taktiež otestujeme pár hier, ktoré boli vytvorené pre hernú konzolu PlayStation 1, ktorými sú napríklad: Need for Speed 3: Hot Pursuit, Xena: Warrior Princess, Test Drive 5, Crash Bandicoot: Warped a iné. Prístupov 4010
Kvalita článku
hlasov 0

PRÍSPEVKY
SLEDUJETE
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
PlayStation 1 emulátor / ePSXe
[ 29.11.2017] (príspevkov 0)